Strona główna Kultura i Sport
Kultura i Sport
Odbył się I Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radomin
IMAG0485  W sobotę 23 stycznia na sali gminastycznej w Szkole Podstawowej  w Radominie odbył I Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radomin. Rywalizacja toczyła się w dwóch kategoriach: młodzieżowa dziewcząt oraz młodzieżowa chłopców.
Więcej…
 
Informacja o zmianie terminu zgłoszeń do I Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radomin

 Informujemy, że w związku ze zmianą terminu I Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radomin, zmieniona zostaje również data zgłoszeń kandydatów do turnieju. Zgłoszenia można przesyłać do dnia 20 stycznia 2016 roku. W przypadku pytań dotyczących turnieju prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 690 922 208. 

 
Zajęcia sportowe podczas ferii

alt  Animator sportu informuje, że w trakcie ferii zimowych mieszkańcy Gminy Radomin będą mogli aktywnie spędzać czas wolny korzystając z obiektów sportowych w Radominie. Dostępne będą między innymi stoły do tenisa stołowego, boiska do gier zespołowych oraz siłownia. W załączniku przedstawiamy harmonogram. Wszelkie informacje oraz rezerwacje godzinowe dla grup zorganizowanych pod numermem telefonu: 690 992 208 - S. Rożek.

 

Harmonogram

 
Zmiana terminu I Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radomin

alt  Informujemy, że została zmieniona data I Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radomin. Turniej odbędzie się w sobotę 23 stycznia 2016r., godziny pozostają bez zmian. Za wszelkie utrudnienia związane ze zmianą terminu przepraszamy. W przypadku pytań dotyczących turnieju prosimyo kontakt pod numerem: 690 922 208.

 

 
Biwak integracyjny harcerzy z Radomina

DSCN5259

    W weekend od 13 do 15 listopada odbył się biwak integracyjny harcerzy z 33 DSH "Tropiciele" oraz 46 DH "Sowy" z Radomina.

 

 

 

 

Więcej…
 
VI Eliminacje do Turnieju o Puchar Premiera RP

 

DSCN4771p

 

VI edycja Gminnych Eliminacji do Turnieju o Puchar Premiera Rzeczpospolitej Polskiej. 16 września odbyła się szósta edycja Eliminacji Gminnych do Turnieju o Puchar Premiera RP.

Więcej…
 
Zawody sportowo-pożarnicze

DSCN9579

W niedzielę 12 lipca 2015 roku na boisku sportowym w Płonnem odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, w których udział wzięło 7 drużyn strażackich oraz 4 drużyny młodzieżowe z 6 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Radomin. Zawody oceniała komisja sędziowska w skład, której wchodzili druhowie Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Golubiu-Dobrzyniu.

Więcej…
 
Zaproszenie na zawody sportowo-pożarnicze

herb ochotnicza straz

ZAPROSZENIE

   Zarząd Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP,                             OSP Płonne oraz Wójt Gminy Radomin                           

serdecznie zapraszają na

gminne zawody Sportowo- Pożarnicze,

 które odbędą się w dniu 12 lipca 2015r.

  na boisku sportowym w PŁONNEM.

 Początek zawodów godzina 14.00.

 
TRIO FOTEPIANOWE 28 sierpnia

Agnieszka Balaban2
  28 czerwca w Szafarni zagrają Lech Bałaban (altówka), Agnieszka Bałaban (wiolonczela), Magdalena Stopińska        (fortepian). W programie koncertu znajdą się kompozycje Johannesa Brahmsa i Astora Piazzolli. 
Więcej…
 
VI Turniej Sołectw Gminy Radomin

DSCN8890

 

21 czerwca na terenie obiektu "Moje Boisko Orlik 2012" w Radominie obył się VI Turniej Sołectw Gminy Radomin. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje 8 sołectw: Rętwiny, Rodzone, Wilczewo, Dulsk, Płonne, Bocheniec, Piórkowo, Radomin. O godzinie 11.00 podczas uroczystego rozpoczęcia nastąpiło oficjalne przekazanie "Przechodniego Pucharu Turnieju Sołectw" po czym  Wójt Gminy Radomin otworzył rozgrywki.

Więcej…
 
VI Turniej Sołectw Gminy Radomin

herb

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Radomin na VI Turniej Sołectw Gminy Radomin, który odbędzie się dnia 21 czerwca 2015 r. o godzinie 11.00 na kompleksie boisk "Moje Boisko Orlik 2012 w Radominie".  

        

Oprócz rozgrywek piłkarskich przewidujemy także konkursy umiejętności piłkarskich z nagrodami dla kibiców. Zapewniamy mnóstwo emocji i dobrej zabawy! Serdecznie zapraszamy!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 11
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka