Strona główna Kultura i Sport
Kultura i Sport
VI Eliminacje do Turnieju o Puchar Premiera RP

 

DSCN4771p

 

VI edycja Gminnych Eliminacji do Turnieju o Puchar Premiera Rzeczpospolitej Polskiej. 16 września odbyła się szósta edycja Eliminacji Gminnych do Turnieju o Puchar Premiera RP.

Więcej…
 
Zawody sportowo-pożarnicze

DSCN9579

W niedzielę 12 lipca 2015 roku na boisku sportowym w Płonnem odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, w których udział wzięło 7 drużyn strażackich oraz 4 drużyny młodzieżowe z 6 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Radomin. Zawody oceniała komisja sędziowska w skład, której wchodzili druhowie Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Golubiu-Dobrzyniu.

Więcej…
 
Zaproszenie na zawody sportowo-pożarnicze

herb ochotnicza straz

ZAPROSZENIE

   Zarząd Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP,                             OSP Płonne oraz Wójt Gminy Radomin                           

serdecznie zapraszają na

gminne zawody Sportowo- Pożarnicze,

 które odbędą się w dniu 12 lipca 2015r.

  na boisku sportowym w PŁONNEM.

 Początek zawodów godzina 14.00.

 
TRIO FOTEPIANOWE 28 sierpnia

Agnieszka Balaban2
  28 czerwca w Szafarni zagrają Lech Bałaban (altówka), Agnieszka Bałaban (wiolonczela), Magdalena Stopińska        (fortepian). W programie koncertu znajdą się kompozycje Johannesa Brahmsa i Astora Piazzolli. 
Więcej…
 
VI Turniej Sołectw Gminy Radomin

DSCN8890

 

21 czerwca na terenie obiektu "Moje Boisko Orlik 2012" w Radominie obył się VI Turniej Sołectw Gminy Radomin. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje 8 sołectw: Rętwiny, Rodzone, Wilczewo, Dulsk, Płonne, Bocheniec, Piórkowo, Radomin. O godzinie 11.00 podczas uroczystego rozpoczęcia nastąpiło oficjalne przekazanie "Przechodniego Pucharu Turnieju Sołectw" po czym  Wójt Gminy Radomin otworzył rozgrywki.

Więcej…
 
VI Turniej Sołectw Gminy Radomin

herb

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Radomin na VI Turniej Sołectw Gminy Radomin, który odbędzie się dnia 21 czerwca 2015 r. o godzinie 11.00 na kompleksie boisk "Moje Boisko Orlik 2012 w Radominie".  

        

Oprócz rozgrywek piłkarskich przewidujemy także konkursy umiejętności piłkarskich z nagrodami dla kibiców. Zapewniamy mnóstwo emocji i dobrej zabawy! Serdecznie zapraszamy!

 
Wyniki otwartych konkursów ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2015 dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

Wyniki otwartych konkursów ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2015 dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie:

 

1. Wyniki konkursu - "Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu"

 

2. Wyniki konkursu - "Rozwiązywanie problemów alkoholowych, przeciwdziałanie narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin"

 
Drugi otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2015 w zakresie: "Rozwiązywania problemów alkoholowych, przeciwdziałania narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin "

 herbDziałając na podstawie art. 11, 13, 14 i 16 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r., poz. 1118 z późn. zm.).

GMINA RADOMIN

ogłasza:

drugi otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2015 w zakresie: rozwiązywania problemów alkoholowych, przeciwdziałaniu narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Więcej…
 
Pierwszy otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2015 w zakresie: "Upowszechniania kultury fizycznej i sportu "

herb

Działając na podstawie art. 11, 13, 14 i 16 ust. 2 i art. 13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r., poz. 1118 z późn. zm.).

 

GMINA RADOMIN

ogłasza:

 

pierwszy otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2015 w zakresie: upowszechnianie kultury fizycznej i sportu dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Więcej…
 
Uroczyste oddanie do użytku boiska sportowego w Płonnem

otwarcieboiska 003W dniu 18 października 2014 r. zostało oddane do użytku boisko sportowe w miejscowości Płonne. Uroczystego otwarcia boiska dokonał Wójt Gminy Radomin – Piotr Wolski. W uroczystościach udział wzięli:

Więcej…
 
Budowa boiska sportowego do piłki nożnej w miejscowości Płonne

DSCN5014Zakończyły się prace budowlane na boisku sportowym w miejscowości Płonne. Przetarg na zadanie inwestycyjne pn. „Budowa boiska sportowego do piłki nożnej w miejscowości Płonne" wygrało Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowo – Produkcyjne „Żwir – Bud" z Elgiszewa. Całkowity koszt zadania wyniósł 138 704,70 zł.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 10
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka