Zadaj pytanie do ZUS – tematyczne dyżury telefoniczne


Masz pytania o Tarczę 6.0? Zadzwoń

We wtorek, 5 stycznia będzie można porozmawiać z ekspertem ZUS o wsparciu w ramach najnowszej tarczy antykryzysowej. W czasie dyżuru telefonicznego będzie można dowiedzieć się m. in.: kto i kiedy może złożyć wniosek o jednorazowe dodatkowe świadczenie postojowe, dodatkowe świadczenie postojowe oraz zwolnienie z opłacania składek. Dyżur odbędzie się w godz. od 09.00 do 11.00 pod numerem telefonu
54 230 73 79. – informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Zapytaj eksperta, jak zrobić korekty dokumentów rozliczeniowych

Zasady poprawnego wypełniania i korygowania dokumentów rozliczeniowych, to temat najbliższego dyżuru telefonicznego organizowanego przez toruński oddział ZUS. Odbędzie on 7 stycznia w godzinach od 09.00 do 11.00 pod numerem telefonu 56 610 94 42. – informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Większość spraw załatwisz przez internet. Załóż konto na PUE ZUS

Jak założyć konto na PUE ZUS czy ePUAP? To temat najbliższego dyżuru telefonicznego z ekspertami ZUS-u. Odbędzie się on 8 stycznia w godzinach od 09.00 do 10.30 pod numerem telefonu 54 288 61 58. Podczas dyżuru eksperci udzielą szczegółowych wyjaśnień w zakresie korzystania z platformy, jak wypełniać i wysyłać wnioski, a także powiedzą o zmianach we wnioskach na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. – informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Krystyna Michałek

Rzecznik Regionalny ZUS

Województwa Kujawsko-Pomorskiego


Projekt i realizacja: WiWi.pl