Mikołajkowy Turniej Siatkówki w Radominie


8 grudnia w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Radominie został zorganizowany Mikołajkowy Turniej Siatkówki.  Zwycięzcą została drużyna „Na spontanie”.

Do turnieju organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Radominie przystąpiły 4 drużyny. Wymogiem było, żeby zawodnicy byli pełnoletni, a grupy musiały składać się z kobiet i mężczyzn. Sędzią w turnieju był Łukasz Ostrowski, który trenuje panie uczęszczające na zajęcia z siatkówki. Rywalizacja przebiegła w przyjaznej atmosferze. 

Mikołajkowy Turniej Siatkówki – klasyfikacja:

I miejsce – „Na spontanie”

II miejsce – „Mężowie, Żony i Kochanki”

III miejsce – „W grupie siła”

IV miejsce – „Świry”

Podczas turnieju wytypowano najlepszych zawodników. Najlepszą zawodniczką turnieju została Kinga Jaworska, natomiast najlepszym zawodnikiem został Paweł Błaszkiewicz. Oboje należeli do zwycięskiej drużyny „Na spontanie”. Dekoracji zwycięzców oraz pozostałych zawodników dokonali Przewodniczący Rady Gminy Radomin Zbigniew Fodrowski oraz Dyrektor GOKiS Sławomir Rożek.

Zachęcamy do dołączenia do zajęć z siatkówki dla kobiet. Odbywają się w środy w godzinach 18:00 – 20:00. Ruszają również zajęcia z siatkówki dla mężczyzn, które będą odbywać się w środy w godzinach 20:00 – 22:00. Spotkania są darmowe i odbywają się w sali gimnastycznej przy SP w Radominie. Do gry zapraszamy osoby pełnoletnie. 


 

Projekt i realizacja: WiWi.pl