I Turniej piłki nożnej szkół podstawowych o puchar Wójta Gminy Radomin


W dniu 17.05 br. na boisku sportowym w Dulsku odbył się I Turniej piłki nożnej szkół podstawowych o puchar Wójta Gminy Radomin. W rozgrywkach zorganizowanych przez nauczyciela wychowania fizycznego Jarosława Kaptajna udział wzięły szkoły podstawowe z terenu naszej Gminy, z: Radomina, Dulska i Płonnego.

Na początku Wójt przywitał przybyłych gości: Zenobię Orzechowską -Dyrektor Zespołu Szkół w Radominie, Danutę Kopczyńska- Kierownik Filii w Dulsku. Następnie zmotywował uczestników do sportowej rywalizacji oraz walki fair play.

Opiekunem dzieci z Radomina był Grzegorz Maszkiewicz, dzieci z Dulska trenuje Jarosław Kaptajn, natomiast uczniami z Płonnego opiekuje się Zbigniew Iwan. Rywalizacja była bardzo zacięta, a wyniki przedstawiają się następująco:

Płonne- Radomin 0:1

Radomin- Dulsk 1:3

Dulsk- Płonne 5:3

Szkoła Podstawowa w Dulsku zajęła I miejsce, Zespół Szkół w Radominie II miejsce, natomiast Szkoła Podstawowa im. Dziewanowskich w Płonnem zajęła III miejsce.

Wspólna rywalizacja była okazją do nawiązania nowych kontaktów pomiędzy uczniami, mecze odbywały się przy pięknej pogodzie co sprzyjało dopingowaniu swoich kolegów.


Projekt i realizacja: WiWi.pl