Pomóż nam wygrać wóz strażacki – weź udział w wyborach


 

Drodzy Mieszkańcy,

uprzejmie informuję, że nasza Gmina ma możliwość otrzymać wóz strażacki za najwyższą frekwencję w pierwszej turze wyborów prezydenckich, które odbędą się w niedzielę 28 czerwca 2020 r. 

W imieniu druhów strażaków z Gminy Radomin zwracam się do Państwa z prośbą o udział w wyborach. Poza spełnieniem obywatelskiego obowiązku można w ten sposób wspomóc nasze Ochotnicze Straże Pożarne. Największe zapotrzebowanie na nowy samochód mają jednostki OSP w Dulsku oraz w Płonnem. 

Akcja pod nazwą „Bitwa o wozy” ma na celu przekazanie 16 samochodów strażackich, po jednym na każde województwo. Gmina do 20 tys. mieszkańców, w której frekwencja wyborcza będzie najwyższa, otrzyma środki na sfinansowanie w całości średniego samochodu gaśniczego. 

Szanowni Państwo! Głosujemy, wygrywamy. Liczy się każdy oddany głos. Zachęcam do udziału w wyborach. Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7:00 do godziny 21:00. 

Szczegółowe informacje na temat możliwości otrzymania samochodu gaśniczego znajdziecie Państwo na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji: www.gov.pl./web/mswia .

Wójt Gminy Radomin

Piotr Wolski

 


Projekt i realizacja: WiWi.pl