Zaproszenie na bezpłatne szkolenie „Biznes bez granic”


Kujawsko-Pomorskie COIE zaprasza na kolejne bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców organizowane przez w ramach cyklu „Biznes bez granic”

„Aktualne trendy kontroli podatkowych i reforma aparatu skarbowego – wpływ na bieżącą działalność inwestorów i eksporterów” to temat spotkania informacyjnego, organizowanego w dniu 8 czerwca przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów , we współpracy z partnerem merytorycznym – firmą KPMG w Polsce.

Będzie to już siódme w tym roku wydarzenie organizowane dla regionalnych przedsiębiorców pod hasłem „Biznes bez granic” Poświęcone będzie tym razem aktualnym kwestiom, ważnym dla inwestorów i eksporterów, związanym z zagadnieniami podatkowymi. Podczas pierwszej części szkolenia poruszone będą tematy, przewijające się podczas aktywności kontrolnej organów podatkowych, obejmujące w szczególności: rozliczenia w grupach kapitałowych (ceny transferowe), usługi niematerialne, prawidłowości rozliczeń VAT – zwłaszcza w zakresie walki ze strukturami „karuzelowymi”, kwestionowanie zakresu ochronnego posiadanych interpretacji indywidualnych oraz szerokiej praktyki badania prawidłowości ksiąg podatkowych.

W drugiej części omówione zostaną najważniejsze kwestie dotyczące obowiązującej od niedawna reformy aparatu skarbowego.

Szkolenie przeprowadzi pan Tomasz Jakubiak vel Wojtczak, manager z firmy KPMG – międzynarodowej sieci firm audytorsko-doradczych , świadczących usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego, rachunkowego oraz doradztwa gospodarczego.

Udział w Seminarium jest bezpłatny.

Spotkanie odbędzie się w Regionalnym Inkubatorze Przedsiębiorczości KPFP w Toruniu, ul. Przedzamcze 8

Rejestracji można dokonać za pomocą elektronicznego formularza, dostępnego tutaj

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku dużej ilości zgłoszeń Organizator zastrzega sobie możliwość ograniczenia ilości osób z jednej firmy i preferencje dla eksporterów.

Potwierdzeniem wpisania na listę uczestników będzie potwierdzenie przesłane na adres e-mailowy podany w formularzu rejestracyjnym.

Kontakt w sprawach dotyczących seminarium:

b.kotkiewicz@kujawsko-pomorskie.pl

tel. 56 62 18 492

 

Zaproszenie


Projekt i realizacja: WiWi.pl