14 sierpnia ZUS pracuje krócej


W najbliższy poniedziałek, 14 sierpnia Zakład Ubezpieczeń Społecznych pracuje krócej. Sale obsługi w placówkach ZUSraz Centrum Obsługi Telefonicznej będą czynne do godz. 15.00. Wyjątek stanowi Punkt Obsługi Klientów ZUS w Mogilnie, który tego dnia będzie zamknięty. Z kolei Punkt Obsługi Klientów ZUS w Chełmnie i Wąbrzeźnie będzie czynny bez zmian, czyli do godz. 14.00- informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS w województwie kujawsko-pomorskim.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, że sprawy urzędowe w instytucji można załatwić bez wychodzenia z domu, przez 7 dni w tygodniu za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. Z ekspertem ZUS-u można także porozmawiać przez internetw godzinach urzędowania Zakładu  w trakcie e-wizyty, czyli wideorozmowy. Z kolei osoby, które chciałyby na miejscu w placówce porozmawiać z ekspertem ZUS, mogą takie spotkanie wcześniej umówić na konkretny dzień i godzinę przez PUE ZUS lub telefonicznie, dzwoniąc pod nr telefonu:

  • 52 34 18 126 – dla umawiania wizyt w placówkach ZUS w Bydgoszczy, Inowrocławiu, Nakle, Świeciu, Tucholi, Żninie oraz Sępólnie Krajeńskim,
  • 54 230 73 76 – dla umawiania wizyt w placówkach ZUS w Toruniu, Włocławku, Grudziądzu, Lipnie, Aleksandrowie Kujawskim, Brodnicy, Rypinie oraz Golubiu-Dobrzyniu.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

Krystyna Michałek

regionalny rzecznik prasowy ZUS        

w województwie kujawsko-pomorskim

Projekt i realizacja: WiWi.pl