DROGI W SOŁECTWIE DULSK ZMIENIAJĄ OBLICZE

Zakończone zostały prace na drodze w miejscowości Dulsk-Spiczyny, na której wykonano powierzchniowe utrwalenie nawierzchni drogowej emulsją asfaltową i grysem kamiennym o szerokości 4 m na odcinku 0,612 km.

Z widocznymi postępami przebiega przebudowa drogi zlokalizowanej na działce Nr 202 w miejscowości Dulsk (za cmentarzem parafialnym) na odcinku 1506mb.

 Prace przebiegają planowo, dotychczas wykonano następujące prace:
-ułożona została warstwa odsączająca z piasku o grubości 15cm na szerokości 4,4m,
-dolna warstwa podbudowy z gruzu betonowego oraz górna z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
-skropienie emulsją asfaltową oraz w ubiegłym tygodniu w piątek wykonano pierwszą warstwę wiążącą z betonu asfaltowego o grubości 4cm i szerokości 4,1m.

Równocześnie trwają również prace związane z przebudową drogi dojazdowej tzw. łącznika drogowego przy Wiejskim Domu Kultury w Dulsku. Nawierzchnia drogi zostanie wykonana z warstwy wiążącej z betonu asfaltowego o szerokości 3m, na dzień dzisiejszy droga została wykorytowana pod dalsze prace.

Efektem finalnym będzie znaczna poprawa komfortu mieszkańców.


Picture of Patrycja Zychniewicz
Patrycja Zychniewicz

Urząd Gminy Radomin

Kliknij aby udostępnić!

Przejdź do treści
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.