Finał ” Poznaj mój talent”


9 czerwca w Ośrodku Chopinowskim w Szafarni odbył się finał konkursu ” Poznaj mój talent” zorganizowanym  przez Stowarzyszenie ” Szansa dla Szafarni i Okolic” przy wsparciu Wójta Gminy Radomin Piotra Wolskiego.

Zgromadzonych gości przywitała Agnieszka Brzezińska, dyrektor Ośrodka Chopinowskiego, a konkurs poprowadzili Karolina Blumkowska oraz Łukasz Mazanowski, którzy dali pokaz wokalnych umiejętności. 26 uczestników zaprezentowało publiczności swoje talenty nie tylko wokalne ale również plastyczne, aktorskie, taneczne a także akrobatyczne.  Jury w składzie: przewodniczący Piotr Wolski, Kinga Kriger, Paweł Szramka oraz Dorota Blumkowska nie mieli łatwego zadania. Po długich naradach jurorzy wybrali I miejsce  – Maria Gwarek za utwór Edyty Geppert ” Och, życie kocham cię nad życie”  która otrzymała nagrodę w wysokości 500 zł ufundowaną przez Wójta Gminy Radomin. Drugie miejsce i nagrodę w wysokości 300 zł ufundowaną przez posła Pawła Szramkę otrzymała Dominiki Suwała za pracę plastyczną. Trzecie miejsce i nagrodę 150 zł ufundowaną przez dyrektor Ośrodka Chopinowskiego zdobyła Zosia Jasińska za wykonanie utworu Adel i popis teatralny. Czwarta i piąta magroda w wysokości 100 zł ufundowana przez właścicieli sklepu „Groszek”   Karoliną i Krzysztofa Blumkowskich, trafiła w ręce Kamili Jurkiewicz za pokaz gimnastyczny oraz Oliwii Krupy za śpiew. Wszyscy uczestnicy otrzymasli pamiątkowe dyplomy i statuetki.

Organizatorzy już teraz zapraszają na przyszłoroczną edycję tego wydarzenia ponieważ w Gminie Radomin jest jeszcze wiele nieodkrytych talentów.

Projekt i realizacja: WiWi.pl