Wspólne ubieranie choinki 06.12.2017 r.


W dniu 6 grudnia 2017 r. gimnazjaliści, uczniowie oraz przedszkolacy z Radomina oraz mieszkańcy Gminy Radomin wspólnie z Wójtem Gminy Piotrem Wolskim stroiły choinkę, która stanęła przy Urzędzie Gminy w Radominie.

Pod okiem nauczycieli dzieci i młodzież tworzyły ozdoby świąteczne. Powstał m.in. ogromny łańcuch w klejeniu, którego każdy z uczestników miał swój wkład a każde oczko łańcucha jest podpisane imieniem i nazwiskiem ucznia oraz nazwą szkoły.

Dzieci za wykonane własnoręcznie ozdoby otrzymały słodkie upominki. Nie zabrakło również świętego Mikołaja, a najwyższe gałęzie drzewka pomogli przyozdobić strażacy z Państwowej Straży w Golubiu – Dobrzyniu za co bardzo dziękujemy.

Dziękujemy Dyrekcji szkoły i przedszkola oraz nauczycielom za pomoc oraz zaangażowanie aby ten dzień był wyjątkowy dla wszystkich mieszkańców a przede wszystkim dzieci.

Nad bezpieczeństwem dzieci podczas ubierania choinki czuwali mł. asp. Dariusz Krzemiński oraz strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Radominie którym również należą się wyrazy wdzięczności

Całe przedsięwzięcie nie było by możliwe gdyby nie Nadleśnictwo w Golubiu – Dobrzyniu, które ofiarowało Choinkę, za którą serdecznie w imieniu wszystkich uczestników oraz organizatorów składamy podziękowania.

Projekt i realizacja: WiWi.pl