Uroczyste Pożegnanie Zerówek w Przedszkolu Publicznym w Radominie


W czwartek, 20 czerwca, w Przedszkolu Publicznym w Radominie miała miejsce wyjątkowa uroczystość – pożegnanie zerówek grup Sówki i Papugi.

 

To szczególne wydarzenie zgromadziło dzieci, rodziców oraz personel przedszkola, tworząc niepowtarzalną atmosferę pełną wzruszeń i radości.

 

W wydarzeniu udział wzięli również zaproszeni goście: Wójt Gminy Radomin Piotr Wolski, Sekretarz Gminy, Skarbnik Gminy, pracownicy Referatu Oświaty, Dyrektor GOKiS Radomin Sławomir Rożek oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej Bożena Watkowska.

 

Uroczystość rozpoczęła się od powitania zebranych gości przez Panią Dyrektora Przedszkola, która w swoim przemówieniu podkreśliła, jak ważnym momentem jest zakończenie edukacji przedszkolnej i jak wiele dzieci nauczyły się podczas swojego pobytu w przedszkolu. Podziękowała również nauczycielom za ich trud i zaangażowanie w codzienną pracę z dziećmi.

 

W programie artystycznym przygotowanym przez zerówkowiczów znalazły się piosenki, wierszyki oraz krótkie scenki teatralne, które wzbudziły aplauz wśród zgromadzonych. Dzieci z grupy zaprezentowały pełne energii i humoru przedstawienie i urzekły wszystkich swoim wdziękiem i talentem aktorskim.

Rodzice z dumą obserwowali występy swoich pociech, dokumentując każdą chwilę zdjęciami i nagraniami wideo.

 

Po części artystycznej przyszedł czas na wręczenie dyplomów i upominków. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom ukończenia przedszkola, książeczkę oraz drobny prezent, który będzie przypominał im o wspólnie spędzonych latach.

 

Pożegnanie zerówek w Przedszkolu Publicznym w Radominie to wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci jego uczestników. To symboliczne zakończenie pewnego etapu i jednocześnie początek nowej, szkolnej przygody. Dzieci, które jeszcze wczoraj bawiły się w przedszkolnym ogródku, dziś są gotowe na nowe wyzwania, które czekają na nie w szkole podstawowej.

 

Życzymy im samych sukcesów i wielu radosnych chwil na nowej drodze edukacyjnej!

 

 

Projekt i realizacja: WiWi.pl