Strona główna Kultura i Sport
Kultura i Sport
I Turniej Orlików
turnorlik 08W dniu 12 kwietnia 2014 r. w miejscowości Radomin odbył się "I Turniej Orlików o Puchar Wójta Gminy Radomin". Do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn: Sokół Radomin, Skrwa Skrwilno, Promień Kowalewo Pomorskie, Saturn Ostrowite oraz Mustang Ostaszewo, które grały w systemie "każdy z każdym".
Więcej…
 
Wyniki konkursów

herbWyniki otwartego konkursu ofert nr 2/2014 na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2014 w zakresie: rozwiązywania problemów alkoholowych, przeciwdziałaniu narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

 

Więcej…
 
Drugi otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2014 w zakresie: "Rozwiązywania problemów alkoholowych, przeciwdziałania narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin "

herbDziałając na podstawie art. 11, 13 i 14 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.).

 

GMINA RADOMIN

 ogłasza:

 

drugi otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2014 w zakresie: rozwiązywania problemów alkoholowych, przeciwdziałaniu narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin dla organizacji działających w oparciu                   o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

 

Więcej…
 
Pierwszy otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2014 w zakresie: "Upowszechniania kultury fizycznej i sportu "

herbDziałając na podstawie art. 11, 13 i 14 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.).


GMINA RADOMIN

 ogłasza:


pierwszy otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2014 w zakresie: upowszechniania kultury fizycznej i sportu dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

 

Więcej…
 
Wójt Gminy Radomin ogłasza konkurs

herbPrzedmiotem konkursu jest nadanie nazwy Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Radominie, w którym mieścić będzie się: Gminna Biblioteka Publiczna, siłownia dla mieszkańców, miejsce gier i zabaw dla dzieci i młodzieży (piłkarzyki, stół bilardowy, stół do ping-ponga, szachy, warcaby i inne gry). Powyższe miejsce będzie pełnić rolę gminnego centrum kultury i sportu.

Więcej…
 
XI Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Radominie

DSC0365205 grudnia 2013 r. w Szkole Podstawowej w Radominie na sali gimnastycznej odbył się XI Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Radominie pod patronatem Wójta Gminy Radomin – Piotra Wolskiego.

W turnieju udział brały zespoły z:

Więcej…
 
Uroczyste oddanie do użytku boiska sportowego w Radominie

otwboiska 02W dniu 28 września 2013 r. symbolicznym przecięciem wstęgi rozpoczęła się uroczystość otwarcia boiska sportowego w Radominie. Przecięcia wstęgi dokonali: Wojciech Kwiatkowski – Starosta Golubsko-Dobrzyński, Paweł Piotrowski – Prezes KS „SOKÓŁ", Tomasz Watkowski – Sołtys wsi Radomin oraz Piotr Wolski – Wójt Gminy Radomin.

Więcej…
 
Turniej Sołectw

tursol 06Dnia 30 czerwca o godzinie 11:00 na boisku sportowym Orliku odbył się IV Turniej Sołectw Gminy Radomin. Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn, które w wyniku losowania podzielono na dwie grupy. Grupa A: Szafarnia, Rodzone, Bocheniec, Piórkowo. Grupa B: Płonne, Dulsk, Radomin, Rętwiny. Rywalizacja w grupach była bardzo wyrównana, a wyniki przedstawiają się następująco:

Więcej…
 
Wyniki konkursów

herb

 

Wyniki otwartego konkursu ofert nr 2/2013 na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2013 w zakresie: rozwiązywania problemów alkoholowych, przeciwdziałaniu narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Więcej…
 
Turniej pożarniczy 2013

Dnia 27 marca 2013 roku w Urzędzie Gminy w Radominie odbył się Turniej Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom”. W turnieju udział wzięli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum z terenu gminy Radomin.

 

Wyniki turnieju:

Więcej…
 
Informacja prasowa - Z podwórka na stadion

logotymMagia Wembley i legendarnych pojedynków Anglii z Polską czeka na zwycięzców piłkarskiego Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, którego organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej, a sponsorem firma Tymbark. Właśnie wystartowały zapisy do XIII edycji rozgrywek.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 11
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka