Strona główna Kultura i Sport
Kultura i Sport
Wyniki otwartych konkursów ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2015 dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

Wyniki otwartych konkursów ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2015 dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie:

 

1. Wyniki konkursu - "Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu"

 

2. Wyniki konkursu - "Rozwiązywanie problemów alkoholowych, przeciwdziałanie narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin"

 
Drugi otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2015 w zakresie: "Rozwiązywania problemów alkoholowych, przeciwdziałania narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin "

 herbDziałając na podstawie art. 11, 13, 14 i 16 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r., poz. 1118 z późn. zm.).

GMINA RADOMIN

ogłasza:

drugi otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2015 w zakresie: rozwiązywania problemów alkoholowych, przeciwdziałaniu narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Więcej…
 
Pierwszy otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2015 w zakresie: "Upowszechniania kultury fizycznej i sportu "

herb

Działając na podstawie art. 11, 13, 14 i 16 ust. 2 i art. 13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r., poz. 1118 z późn. zm.).

 

GMINA RADOMIN

ogłasza:

 

pierwszy otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2015 w zakresie: upowszechnianie kultury fizycznej i sportu dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Więcej…
 
Uroczyste oddanie do użytku boiska sportowego w Płonnem

otwarcieboiska 003W dniu 18 października 2014 r. zostało oddane do użytku boisko sportowe w miejscowości Płonne. Uroczystego otwarcia boiska dokonał Wójt Gminy Radomin – Piotr Wolski. W uroczystościach udział wzięli:

Więcej…
 
Budowa boiska sportowego do piłki nożnej w miejscowości Płonne

DSCN5014Zakończyły się prace budowlane na boisku sportowym w miejscowości Płonne. Przetarg na zadanie inwestycyjne pn. „Budowa boiska sportowego do piłki nożnej w miejscowości Płonne" wygrało Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowo – Produkcyjne „Żwir – Bud" z Elgiszewa. Całkowity koszt zadania wyniósł 138 704,70 zł.

Więcej…
 
Budowa boiska sportowego do piłki nożnej w miejscowości Dulsk

DSCN5065Zakończyły się prace budowlane na boisku sportowym w miejscowości Dulsk. Przetarg na zadanie inwestycyjne pn. „Budowa boiska sportowego do piłki nożnej w miejscowości Dulsk" Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowo – Produkcyjne „Murabet" z Golubia – Dobrzynia. Całkowity koszt zadania wyniósł 277 218,63 zł.

Więcej…
 
Regulamin zawodów Otwartych Mistrzostw Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego w szachach

ptica


OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU GOLUBSKO-DOBRZYŃSKIEGO W SZACHACH

Więcej…
 
Trwają prace budowlane na boisku sportowym w miejscowości Płonne

DSCN3409Trwają prace budowlane na boisku sportowym w miejscowości Płonne. Przetarg na zadanie inwestycyjne pn. „Budowa boiska sportowego w miejscowości Płonne” wygrało Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowo – Produkcyjne „Żwir – Bud” z Elgiszewa.

Więcej…
 
Trwają prace budowlane na boisku sportowym w miejscowości Dulsk

20140808 140615Trwają prace budowlane na boisku sportowym w miejscowości Dulsk. Przetarg na zadanie inwestycyjne pn. „Budowa boiska sportowego w miejscowości Dulsk” wygrało Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowo – Produkcyjne „Murabet” z Golubia – Dobrzynia.

Więcej…
 
V Turniej Sołectw Gminy Radomin

gok 07W dniu 22 czerwca na Orliku w miejscowości Radominie odbył sie "V Turniej Sołectw Gminy Radomin". Do rozgrywek przystąpiło 7 drużyn z sołectwa: Dulsk, Płonne, Rętwiny, Radomin, Bocheniec, Piórkowo oraz Rodzone. W wyniku losowania zespoły zostały podzielone na 2 grupy. Poniżej wyniki Grupowe:

Więcej…
 
Zaproszenie na turniej

herbWójt Gminy Radomin ma zaszczyt zaprosić mieszkańców na

„V Turniej Sołectw Gminy Radomin", który odbędzie się 22 czerwca (niedziela) o godz. 15.00 na Orliku w Radominie.

Zachęcamy do kibicowania i przeżywania sportowych emocji podczas najważniejszej imprezy sportowej w Gminie Radomin.

W trakcie rozgrywek przewidujemy konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych.


Harmonogram imprezy:

15.00 – Uroczyste rozpoczęcie V Turnieju Sołectw Gminy Radomin

15.15 – Rozpoczęcie rozgrywek

16.20 – Konkurs umiejętności piłkarskich dla dzieci

18.20 – Konkurs umiejętności piłkarskich dla pełnoletnich kibiców

18.40 – Rozpoczęcie półfinałów

19.30 – Uroczyste zakończenie V Turnieju Sołectw Gminy Radomin

 

Mecze finałowe odbędą się podczas uroczystości Święta Gminy Radomin w dniu 29 czerwca 2014 r.

Serdecznie zapraszamy!!!!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 11
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka