Strona główna Kultura i Sport
Kultura i Sport
Budowa boiska sportowego do piłki nożnej w miejscowości Dulsk

DSCN5065Zakończyły się prace budowlane na boisku sportowym w miejscowości Dulsk. Przetarg na zadanie inwestycyjne pn. „Budowa boiska sportowego do piłki nożnej w miejscowości Dulsk" Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowo – Produkcyjne „Murabet" z Golubia – Dobrzynia. Całkowity koszt zadania wyniósł 277 218,63 zł.

Więcej…
 
Regulamin zawodów Otwartych Mistrzostw Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego w szachach

ptica


OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU GOLUBSKO-DOBRZYŃSKIEGO W SZACHACH

Więcej…
 
Trwają prace budowlane na boisku sportowym w miejscowości Płonne

DSCN3409Trwają prace budowlane na boisku sportowym w miejscowości Płonne. Przetarg na zadanie inwestycyjne pn. „Budowa boiska sportowego w miejscowości Płonne” wygrało Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowo – Produkcyjne „Żwir – Bud” z Elgiszewa.

Więcej…
 
Trwają prace budowlane na boisku sportowym w miejscowości Dulsk

20140808 140615Trwają prace budowlane na boisku sportowym w miejscowości Dulsk. Przetarg na zadanie inwestycyjne pn. „Budowa boiska sportowego w miejscowości Dulsk” wygrało Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowo – Produkcyjne „Murabet” z Golubia – Dobrzynia.

Więcej…
 
V Turniej Sołectw Gminy Radomin

gok 07W dniu 22 czerwca na Orliku w miejscowości Radominie odbył sie "V Turniej Sołectw Gminy Radomin". Do rozgrywek przystąpiło 7 drużyn z sołectwa: Dulsk, Płonne, Rętwiny, Radomin, Bocheniec, Piórkowo oraz Rodzone. W wyniku losowania zespoły zostały podzielone na 2 grupy. Poniżej wyniki Grupowe:

Więcej…
 
Zaproszenie na turniej

herbWójt Gminy Radomin ma zaszczyt zaprosić mieszkańców na

„V Turniej Sołectw Gminy Radomin", który odbędzie się 22 czerwca (niedziela) o godz. 15.00 na Orliku w Radominie.

Zachęcamy do kibicowania i przeżywania sportowych emocji podczas najważniejszej imprezy sportowej w Gminie Radomin.

W trakcie rozgrywek przewidujemy konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych.


Harmonogram imprezy:

15.00 – Uroczyste rozpoczęcie V Turnieju Sołectw Gminy Radomin

15.15 – Rozpoczęcie rozgrywek

16.20 – Konkurs umiejętności piłkarskich dla dzieci

18.20 – Konkurs umiejętności piłkarskich dla pełnoletnich kibiców

18.40 – Rozpoczęcie półfinałów

19.30 – Uroczyste zakończenie V Turnieju Sołectw Gminy Radomin

 

Mecze finałowe odbędą się podczas uroczystości Święta Gminy Radomin w dniu 29 czerwca 2014 r.

Serdecznie zapraszamy!!!!

 
I Turniej Orlików
turnorlik 08W dniu 12 kwietnia 2014 r. w miejscowości Radomin odbył się "I Turniej Orlików o Puchar Wójta Gminy Radomin". Do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn: Sokół Radomin, Skrwa Skrwilno, Promień Kowalewo Pomorskie, Saturn Ostrowite oraz Mustang Ostaszewo, które grały w systemie "każdy z każdym".
Więcej…
 
Wyniki konkursów

herbWyniki otwartego konkursu ofert nr 2/2014 na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2014 w zakresie: rozwiązywania problemów alkoholowych, przeciwdziałaniu narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

 

Więcej…
 
Drugi otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2014 w zakresie: "Rozwiązywania problemów alkoholowych, przeciwdziałania narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin "

herbDziałając na podstawie art. 11, 13 i 14 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.).

 

GMINA RADOMIN

 ogłasza:

 

drugi otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2014 w zakresie: rozwiązywania problemów alkoholowych, przeciwdziałaniu narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin dla organizacji działających w oparciu                   o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

 

Więcej…
 
Pierwszy otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2014 w zakresie: "Upowszechniania kultury fizycznej i sportu "

herbDziałając na podstawie art. 11, 13 i 14 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.).


GMINA RADOMIN

 ogłasza:


pierwszy otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2014 w zakresie: upowszechniania kultury fizycznej i sportu dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

 

Więcej…
 
Wójt Gminy Radomin ogłasza konkurs

herbPrzedmiotem konkursu jest nadanie nazwy Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Radominie, w którym mieścić będzie się: Gminna Biblioteka Publiczna, siłownia dla mieszkańców, miejsce gier i zabaw dla dzieci i młodzieży (piłkarzyki, stół bilardowy, stół do ping-ponga, szachy, warcaby i inne gry). Powyższe miejsce będzie pełnić rolę gminnego centrum kultury i sportu.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 10
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka