Strona główna Kultura i Sport
Kultura i Sport
Harmonogram orlik

piłka-nożna-logo


 Gminny Koordynator Sportu przedstawia harmonogram zajęć i wydarzeń sportowych w tygodniu od 25.04.2016r. do 01.05.2016r.

Więcej…
 
Harmonogram orlik

 

 

piłka-nożna-logo

Harmonogram zajęć

   Gminny Koordynator Sportu przedstawia harmonogram zajęć i wydarzeń sportowych w tygodniu od 11.04.2016r. do 17.04.2016r.

Więcej…
 
Trening pokazowy młodych karateków

WP 20160320_16_24_41_Pro  W niedziele 20 marca w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Radominie odbył się zajęcia pokazowe dla rodziców grupy Kyokushin Kan trenującej karate, prowadzonej przez Mariusza Rybkę. Grupa działa w naszej gminie od 2013 roku, liczy dziesięciu uczestników w wieku od 6 do 14 lat. Młodzi karatecy poza treningami biorą również udział w imprezach sportowych i charytatywnych, jak na przykład Rajd Pieszy szlakiem św. Jakuba czy finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cały czas doskonalą również swoje umiejętności, biorąc udział w ćwiczeniach i zawodach. 

Więcej…
 
Odbyły się I Mistrzostwa Gminy Radomin w Piłce Siatkowej Amatorów

DSCN6433  W niedziele 31 stycznia w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Radominie odbyły się I Mistrzostwa Gminy Radomin w Piłce Siatkowej Amatorów. Do turnieju stanęło 6 drużyn, które zagrzewali do walki mieszkańcy naszej gminy. Po zaciętej rywalizacji do półfinału przeszły 4 drużyny: Motopompa-Radomin, Strażak Płonne, Los Blancos oraz Turbokozacy.

Więcej…
 
Zaproszenie na I Mistrzostwa Gminy Radomin w Piłce Siatkowej Amatorów

ogłoszenie2

 
Ferie na sportowo

IMAG0539  Ferie zimowe w województwie Kujawsko-Pomorskim powoli dobiegają końca. Przez cały ten okres na sali gimnastycznej i orliku w Radominie odbywały się zajęcia prowadzone przez Pana Sławomira Rożek oraz Pana Mariusza Rybka w ramach orgnizacji czasu wolnego dla dzieci i młodzieży. Ferie na sportowo zakończy Turniej Piłki Siatkowej, który odbędzie się w niedzielę 31 stycznia. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w niedzielę, do Szkoły Podstawowej w Rdominie. 

Więcej…
 
Odbył się I Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radomin
IMAG0485  W sobotę 23 stycznia na sali gminastycznej w Szkole Podstawowej  w Radominie odbył I Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radomin. Rywalizacja toczyła się w dwóch kategoriach: młodzieżowa dziewcząt oraz młodzieżowa chłopców.
Więcej…
 
Informacja o zmianie terminu zgłoszeń do I Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radomin

 Informujemy, że w związku ze zmianą terminu I Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radomin, zmieniona zostaje również data zgłoszeń kandydatów do turnieju. Zgłoszenia można przesyłać do dnia 20 stycznia 2016 roku. W przypadku pytań dotyczących turnieju prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 690 922 208. 

 
Zajęcia sportowe podczas ferii

alt  Animator sportu informuje, że w trakcie ferii zimowych mieszkańcy Gminy Radomin będą mogli aktywnie spędzać czas wolny korzystając z obiektów sportowych w Radominie. Dostępne będą między innymi stoły do tenisa stołowego, boiska do gier zespołowych oraz siłownia. W załączniku przedstawiamy harmonogram. Wszelkie informacje oraz rezerwacje godzinowe dla grup zorganizowanych pod numermem telefonu: 690 992 208 - S. Rożek.

 

Harmonogram

 
Zmiana terminu I Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radomin

alt  Informujemy, że została zmieniona data I Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radomin. Turniej odbędzie się w sobotę 23 stycznia 2016r., godziny pozostają bez zmian. Za wszelkie utrudnienia związane ze zmianą terminu przepraszamy. W przypadku pytań dotyczących turnieju prosimyo kontakt pod numerem: 690 922 208.

 

 
Biwak integracyjny harcerzy z Radomina

DSCN5259

    W weekend od 13 do 15 listopada odbył się biwak integracyjny harcerzy z 33 DSH "Tropiciele" oraz 46 DH "Sowy" z Radomina.

 

 

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 10
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka