Strona główna Aktualności
Aktualności
Podpisanie umów z organizacjami pozarządowymi

DSCN6081We wtorek 21 marca w Urzędzie Gminy w Radominie odbyło się podpisanie umów z organizacjami pozarządowymi,

Więcej…
 
Już 700 tysięcy pełnowartościowych posiłków trafiło do dzieci. Żółty Talerz będzie w telewizji

ZT wizualizacjaZaczęło się we wrześniu. Pięć największych polskich organizacji pomocowych wraz z Kulczyk Foundation zawiązało sojusz. Powstała profesjonalna i unikalna koalicja na rzecz dzieci Żółty Talerz, która wspiera system żywienia najmłodszych w Polsce do marca dzieci dostały 700 tysięcy posiłków! Kolejny odcinek programu „Efekt Domina”, telewizyjnej serii o wspaniałych ludziach, którzy pomagają innym, opowiada właśnie o Żółtym Talerzu. Emitowany on będzie w niedzielę, 26 marca o godz. 11 w TVN.

Więcej…
 
Wakacyjne turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników

krusW okresie wakacji 2017 roku KRUS organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników, których przynajmniej jedno z rodziców (prawnych opiekunów) podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników z mocy ustawy.

Więcej…
 
Wyniki otwartych konkursów ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2017 dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

herbWyniki otwartych konkursów ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu gminy w roku 2017 dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie:

 

1. Wyniki konkursu - "Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu"

2. Wyniki konkursu - "Rozwiązywanie problemów alkoholowych, przeciwdziałaniu narkomanii i innym uzależnieniom na terenie Gminy Radomin"

 
Wymiar składek na ubezpieczenie społeczne rolników w II kw. 2017 r.

krusW Monitorze Polskim z 15 marca 2017 r., poz. 261, opublikowano Obwieszczenie Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego z dnia 8 marca 2017 r. w sprawie wysokości miesięcznej składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie w II kwartale 2017 r.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 143
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka