Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

Imieniny


Dziś Anieli Jana
Jutro Viktoryna Helmuta
Pojutrze : Anieli Leonarda
Strona główna
Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków

Dnia 30 maja 2011 r. w Urzędzie Gminy w Radominie została podpisana umowa z Wielobranżowym Zakładem Usługowym z Włocławka na „Budowę przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Radomin”. Gminę Radomin reprezentował p. Piotr Wolski – Wójt Gminy oraz p. Marzena Pietrzak – Skarbnik Gminy z ramienia Wykonawcy występował p. Andrzej Zbigniew Sieradzki.

 

Więcej…
 
Rozbudowa budynku remizo-świetlicy w Radominie

Dnia 27 maja 2011 r. w Urzędzie Gminy w Radominie została podpisana umowa z firmą „ANDREM” z Rypina na „Rozbudowę budynku remizo-świetlicy w Radominie (nadbudowa pomieszczeń poddasza użytkowego, nad częścią zaplecza remizy wraz z zewnętrzną klatką schodową”. Gminę Radomin reprezentował p. Piotr Wolski – Wójt Gminy oraz p. Marzena Pietrzak – Skarbnik Gminy z ramienia Wykonawcy występował p. Remigiusz Błażejewski i p. Andrzej Kwiatkowski.

 

Więcej…
 
Program aktywizacji społecznej w gminie Radomin

W dniu 26 maja 2011 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu,  podpisana została umowa o dofinansowanie projektu pn. „Program aktywizacji społecznej w gminie Radomin” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytetu VII, Działania 7.1, Poddziałania 7.1.1  Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej.

 

Więcej…
 
Spotkanie z sołtysami

Dnia 18 maja 2011 r. odbyło się spotkanie Wójta Gminy Radomin – Piotra Wolskiego z sołtysami. Pan Wójt poinformował sołtysów o możliwości otrzymania przez Gminę dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu na przedsięwzięcie związane z realizacją programów usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest przy udziale środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska ii Gospodarki Wodnej.

 

Więcej…
 
Ogłoszenie - dofinansowanie do usuwania azbestu

Wójt Gminy Radomin – Piotr Wolski informuje wszystkich mieszkańców Gminy Radomin o możliwości otrzymania przez Gminę dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu na przedsięwzięcie związane z realizacją programów usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest przy udziale środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Więcej…
 
Wzór korekty

z zakresu rzeczowego i finansowego dla organizacji działających w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

Więcej…
 
INFORMACJA

W związku z wystąpieniem w ostatnim czasie negatywnych zjawisk atmosferycznych w naszym regionie (przymrozki) Wójt Gminy Radomin – Piotr Wolski wystąpił z wnioskiem do Wojewody Kujawsko – Pomorskiego o powołanie komisji. Komisja będzie szacowała straty poniesione przez rolników w związku z tym zwracamy się z prośbą o zgłaszanie się do Urzędu Gminy w Radominie pok. nr 14 do p. Łukasza Mazurkiewicza w celu poinformowania o konieczności lustracji strat w uprawach.

 
Nadanie medalu "Zasłużony dla Gminy Radomin"

medal 01Dnia 3 kwietnia 2011 r.  Wójt Gminy Radomin - Piotr Wolski oraz Przewodniczący Rady Gminy w Radominie - Janusz Wiwatowski wręczyli pani Dyrektor Ośrodka Chopinowskiego w Szafarni – Agnieszce Brzezińskiej medal „Zasłużony dla Gminy Radomin”.

 

Więcej…
 
Konkurs pianistyczny

konkursp 02W dniach 6-8 maja 2011 r.  w Ośrodku Chopinowskim w Szafarni odbył się XIX Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. F. Chopina dla dzieci i młodzieży. Gminę Radomin reprezentował – Kamil Osiński uczeń Szkoły Podstawowej im. Dziewanowskich w Płonnem i Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Brodnicy.

 

Więcej…
 
Wyniki otwartego konkursu ofert nr 1/2011

na  wykonanie  zadań  publicznych  związanych  z  realizacją  zadań samorządu  gminy  w  roku  2011 w  zakresie: upowszechnianie  kultury  fizycznej  i  sportu dla  organizacji  działających  w oparciu o przepisy ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 następna > ostatnia >>

Strona 90 z 93
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka