Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 

Imieniny


Dziś Romana Ludomira
Jutro Albina Antoniego
Pojutrze : Heleny Halszki
Strona główna
Dzień Kobiet 2011

W dniu 7 marca 2011 r. w świetlicy wiejskiej w Rętwinach odbyło się Środowiskowe Spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Uroczystość spotkała się dużym zainteresowaniem.  W świętowaniu Dnia Kobiet udział wzięło 150 Pań. Nie zawiedli również Panowie, wśród nich m.in. Piotr Wolski – Wójt Gminy Radomin oraz Radni: Przemysław Osiński, Artur Zakrzewski, Piotr Wiwatowski, Waldemar Laskowski.

 

Więcej…
 
Informacja o konkursie

 

W związku z organizacją XXXIV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym uprzejmie informuję, że na terenie gminy Radomin zostanie przeprowadzony Gminny Konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w dwóch etapach:

 

Więcej…
 
Konkurs recytatorski

Regionalna Izba Pamięci Marii Dąbrowskiej   w Płonnem

zaprasza do udziału w

II Regionalnym Konkursie recytatorskim pt.: ,,Bliżej Marii Dąbrowskiej”,

Więcej…
 
Harmonogram zebrań wiejskich

Harmonogram zebrań wiejskich w roku 2011

Więcej…
 
Choinka w Płonnem

Dnia 27 stycznia 2011 roku w Szkole Podstawowej im. Dziewanowskich w Płonnem odbyła się choinka szkolna zorganizowana przez Dyrektora Szkoły – Zenobię Orzechowską, Radę Pedagogiczną, Radę Rodziców oraz uczniów. Atrakcją był konkurs na króla i królową balu za najciekawsze przebranie.

 

Więcej…
 
Unijne wsparcie

 

 

W dniu 21 stycznia 2011 r., w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu,  podpisana została umowa o dofinansowanie projektu pn. : ”Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Radomin”, złożonego w ramach działania 321 „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej” objętego PROW na lata 2007 – 2013.

 

Więcej…
 
Rocznica wyzwolenia

Dnia 22 stycznia 2011 r. gmina Radomin obchodziła 67 rocznicę wyzwolenia przez Armię Czerwoną spod okupacji hitlerowskiej. Delegacje Urzędu Gminy na czele z Wójtem Gminy – Piotrem Wolskim, Przewodniczącym Rady Gminy – Januszem Wiwatowskim i Sekretarzem Gminy – Ewą Drawert, radnych Rady Gminy ...

Więcej…
 
Kafejka w ośrodku

SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW GMINY RADOMIN, MŁODZIEŻ ORAZ DZIECI DO OŚRODKA CHOPINOWSKIEGO W SZAFARNI DO KORZYSTANIA Z NOWO OTWARTEJ KAFEJKI INTERNETOWEJ.

ZAPRASZAM OD WTORKU DO PIĄTKU OD GODZ. 8.00 DO 16.00 ORAZ W SOBOTY I NIEDZIELE OD GODZ. 12.00 – 16.00.

 
Unijne wsparcie

W dniu 31 grudnia 2010 r., w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, podpisana została umowa o dofinansowanie projektu pn. : ” Przebudowa drogi gminnej Piórkowo – Dobre, gmina Radomin.”

 

Więcej…
 
Spotkania opłatkowe

Spotkania wigilijne dla osób starszych i samotnych, które odbyły się na terenie gminy Radomin były okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia. Radosna i życzliwa atmosfera towarzyszyła na spotkaniu, które odbyło się   20 grudnia w Urzędzie Gminy w Radominie, w którym wzięli udział również pracownicy Urzędu.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 następna > ostatnia >>

Strona 90 z 91
© 2009 Urząd Gminy Radomin | Zrobione przez Kojonka